این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد

:: راهنمای ثبت نام در وب‌گاه کنگره


ثبت‌نام در نهمین کنگره مشترک سیستم‌های فازی و هوشمند به‌ صورت الکترونيکي انجام مي‌شود. بنابراين پیش از هر اقدامي بايد در وب‌گاه کنگره ثبت‌نام نمائيد. برای ثبت‌نام در سامانه و استفاده از خدمات آن ابتدا باید عضو سامانه شوید برای این منظور می‌توانید از گوشه بالا سمت چپ اقدام به عضویت در سامانه کنید.
 

فرآیند ثبت نام در وب‌گاه:

ورود به وب‌گاه کنگره   ثبت‌نام/ورود تکمیل فرم ثبت نام تأیید ثبت نام در سیستم تأیید لینک فعال‌سازی   ورود به سیستم

 

  • با انتخاب گزينه ثبت‌نام در کنگره در فهرست اصلي وب‌گاه، به صفحه ثبت‌نام کنگره منتقل می‌شوید. در اين صفحه بايد اطلاعات خواسته شده را به دقت تکميل نمائيد و گزينه ارسال را کليک نمائيد. در صورتي که اطلاعات را به‌ درستي وارد کرده باشيد، شما عضو وب‌گاه شده‌ايد.
 
  • از طرف کنگره يک نامه الکترونيکي به پست الکترونيکي شما ارسال مي‌شود که شامل لینک فعال‌سازی و رمز عبور شما به وب‌گاه است.
 
  • با توجه به اين‌که نحوه ارتباط با شما با پست الکترونيکي و سامانه ارسال پيامک مي‌باشد، خواهشمند است در ارائه نشاني پست الکترونيکي و شماره همراه خود دقت نموده و اطلاعاتی که با ستاره به رنگ قرمز مشخص شده‌اند را وارد نمائید.
 
  • رمز عبور را به خاطر بسپارید و پس از اینکه برای اولین بار وارد سامانه شدید، آن را تغییر دهید.

 

لطفاً برای ورود به وب‌گاه کنگره از مرورگرهای Firefox و Internet Explorer استفاده نمایید و در صورتی که برای ثبت‌نام از پست الکترونیکی Gmail، YAHOO و Hotmail استفاده کرده‌اید، ممکن است نامه‌هاي ارسالي از طرف دبيرخانه کنگره به پوشه‌هاي BULK  يا SPAM منتقل شوند. در اين صورت تمهيدات لازم را جهت خروج ایمیل کنگره از پوشه‌هايBULK  يا  SPAMاتخاذ فرمائید.

 

نمایه IEEE

فایل‌های مورد نیاز

خبر تصویری

1
2
3
4
5
6
7
8
9

چاپ مقالات منتخب در

پوستر همایش

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.5)