این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد

:: فراخوان مقالهاولین فراخوان مقاله (دانلود)

دومین فراخوان مقاله (دانلود)

فراخوان دوم ارسال مقاله

به اطلاع پژوهشگران محترم می‌رساند نهمین کنگره مشترک سیستم‌های فازی و هوشمند ایران متشکل از سه کنفرانس؛ بیستمین کنفرانس سيستم‌های فازی ايران، هجدهمین کنفرانس سيستم‌های هوشمند ایران و پنجمین کنفرانس هوش جمعی و محاسبات تکاملی در تاريخ یازدهم تا سیزدهم اسفند 1400 با همکاری انجمن‌های سیستم‌های فازی و هوشمند ایران به میزبانی مجتمع آموزش عالی بم برگزار خواهد شد. فراهم آوردن بستري مناسب براي ارائه جديدترين تحقيقات انجام شده و افزايش ارتباط علمي بين علاقهمندان در رشتههاي مختلف، از جمله اهداف اين رويداد علمي است. 
در اين کنگره پژوهشگران و متخصصين از دانشگاه و صنعت گرد هم خواهند آمد تا در توسعه و پيشرفتهاي اصيل در حوزه سیستم‌های فازی و هوشمند، هوش جمعی و محاسبات تکاملی پيشرو و سهيم باشند. در این رویداد علمی از مقالات و پژوهشهاي نظري و کاربردي به هر دو زبان فارسي و انگليسي استقبال خواهد شد. مقالات برتر ارائه شده پس از برگزاري  به مجلات معتبر داخلي که در سایت اطلاع رسانی شده، معرفي خواهند شد.  تبادل نظرهاي تخصصي در اين محفل، شامل سخنرانيهاي کليدي، نشستهاي ويژه، کارگاههاي آموزشي و نيز ارائه پوستر ميباشد. رايزني برای نمایه‌سازی  مجموعه مقالات پذيرفته شده در پایگاه‌های IEEE explore  (به زبان انگليسي) و ISC، طبق روال کنگره‌های پیشین با جدیت در حال پیگیری است.  صرفا ارسال الکترونيکي مقالات قابل قبول خواهد بود و مقالات بایستی با فرمت docx  یا لاتکس و PDF  از منوي کاربران در وب‌سايت کنگره ارسال شوند.


 


فراخوان اول ارسال مقاله


به اطلاع کلیه پژوهشگران و علاقه مندان به حوزه هاي مربوط به سیستم هاي فازي، هوشمند، هوش جمعی و محاسبات تکاملی می رساند که نهمین کنگره سیستم هاي فازي و هوشمند ایران با همکاري انجمن سیستم هاي فازي ایران و انجمن سیستم هاي هوشمند ایران از تاریخ یازدهم تا سیزدهم اسفند 1400به میزبانی مجتمع آموزش عالی بم برگزار خواهد شد. این کنگره متشکل از کنفرانس هاي ذیل است:
بیستمین کنفرانس سیستمهاي فازي ایران،
هجدهمین کنفرانس سیستم هاي هوشمند ایران
و پنجمین کنفرانس هوش جمعی و محاسبات تکاملی

فراهم آوردن بستري مناسب براي ارائه جدیدترین تحقیقات انجام شده در زمینه هاي کنگره و افزایش ارتباط علمی بین علاقه مندان در رشته هاي مختلف، از جمله اهداف این رویداد علمی است. محورهاي موضوعی کنگره به شرح زیر است:

ریاضیات فازي و منطق فازي
آمار و احتمال در محیط فازي
بهینه سازي و تصمیم گیري در محیط فازي
ماشین بینایی و پردازش تصویر
محاسبات نرم
هوش مصنوعی
هوش محاسباتی
داده کاوي
سیستم هاي فازي در مهندسی
سیستم هاي فازي در علوم کشاورزي
سیستم هاي فازي در اقتصاد و مدیریت
سیستم هاي فازي در علوم انسانی
بیوانفورماتیک علوم پزشکی و سیستمهاي فازي
و ...


 

نمایه IEEE

فایل‌های مورد نیاز

خبر تصویری

1
2
3
4
5
6
7
8
9

چاپ مقالات منتخب در

پوستر همایش

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.5)