این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
ردیف پرسش پاسخ
1از هر فرد به عنوان نویسنده مسئول حداکثر چند مقاله پذیرفته می گردد؟
هر فرد می تواند حداکثر 4 مقاله به عنوان نویسنده مسئول برای همایش ارسال نماید.
2نحوه ی ارایه مقالات چگونه است و مقالات برای چند داور ارسال می گردد؟ حداکثر زمان داوری چند روز است؟
هر مقاله برای 2 داور مرتبط با محور انتخابی شما ارسال میگردد اگر یکی از داوران مقاله را بپذیرد و داور دیگرمقاله را رد کند مقاله به داور سوم ارجاع داده می شود؛ هر مقاله می بایست جهت قبولی درهمایش از 2 داور پذیرش بگیرد، نحوه ارایه مقالات به صورت سخنرانی (شفاهی) و پوستری می باشد، حداکثر زمان داوری 5 روز کاری می باشد و داور ملزم است که پاسخ مقالات را اعلام نماید، در صورتی که مقاله ای نیاز به اصلاح داشته باشد ویا رد گردد دلیل رد مقاله و یا اصلاحات به نویسنده مسئول اعلام میگردد.
3آیا تفاوتی در گواهینامه مقالات پوستری و سخنرانی وجود دارد؟هیچگونه تفاوتی در گواهینامه مقالات سخنرانی (شفاهی) و پوستری وجود ندارد فقط افرادی که مقاله آنها سخنرانی است باید پاورپوینت تهیه و مقاله خود را در حداکثر 20 دقیقه به صورت سخنرانی ارایه نمایند و به سوالات کمیته داوران و حضار پاسخ دهند، مقالات پوستری نیز می بایست راهنمای تهیه پوستر سایت را دانلود و پوستر را تهیه نمایند.
4مقاله من به صورت پوستری پذیرفته شده است چه کاری باید انجام دهم؟شما می بایست ابتدا راهنمای تهیه پوستر را از وب سایت همایش در قسمت دسترسی سریع که در پایین سایت سمت راست وجود دارد دانلود و سپس پوستر خود را آماده نمایید و از قسمت سامانه کاربری (پنلی که مقاله خود را ازآنجا ارسال کردید سامانه کاربری است) خود فایل ها پوسترخود را از قسمتی که فایل می باشد ارسال نمایید.
5آیا مقالات به صورت کامل چاپ می گردند یا به صورت چکیده مقاله؟
 از آنجایی که به چاپ تنها چکیده مقالات امتیازی تعلق نمی گیرد، دبیرخانه همایش کلیه مقالات پذیرفته شده و تایید شده توسط کمیته علمی را پس از اخذ مجوزشابک و فیپا واعلام وصول اداره کل ارشاد اسلامی به صورت تمام متن و کامل در کتاب الکترونیک مجموعه مقالات چاپ می نماید.
6آیا پس از ثبت نام و پذیرش مقاله توسط کمیته علمی و واریز وجه امکان استرداد وجه ثبت نام (پس دادن وبرگرداندن وجه ثبت نام) وجود دارد؟
خیر، دقت داشته باشید قبل از واریز وجه نویسنده مسئول کلیه نویسندگان را درجریان ثبت نام قرار دهد، پس از واریز وجه ثبت نام به هیچ وجه امکان استرداد وجود نداشته و فرد نویسنده مسئول حق هیچگونه اعتراضی ندارد، پس دقت لازم و کافی و هماهنگی خود جهت ثبت نام و واریز وجه داشته باشید.
 

نمایه IEEE

فایل‌های مورد نیاز

خبر تصویری

1
2
3
4
5
6
7
8
9

چاپ مقالات منتخب در

پوستر همایش

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.5)